KURUMSAL

01

KURUMSAL

Sertifika Merkezimiz, 2004 yılında sertifika danışmanlığı ve sertifika temini hizmetleri faaliyetine başlamıştır. Globalleşen dünyada, bu globalleşmeye paralel olarak toplum ve şirketlerin ihtiyaçları da hızla değişmektedir.
Bu değişim içinde en hızlı ve güvenilir şekilde müşterilerimize danışmanlık ve hizmet vermek inancıyla, genç, dinamik ve deneyimli kadrosuyla yola çıkan Emfa Sertifika Merkezi; kurulduğu günden bu yana ulusal ve uluslararası pekçok firmanın sertifikalandırma işlemlerini başarıyla sonuçlandırmıştır.
Sertifika Merkezimiz; Rusya Federasyonu Devlet Standartları tarafından GOST belgeleri konularında akredite edilmiş, belgelendirme ve denetim yetkisine sahip kuruluşlar ile çalışmakta olup, Rusya Federasyonu'nda geçerli olan GOST R, GOST REGİSTRASYA, RTN, TEHREGLAMENT, YANGIN BELGESİ ile Ukrayna Devletinde geçerli olan UKR SEPRO ve HİJYEN BELGESİ'ni en hızlı ve güvenilir bir şekilde temin etmektedir.

Emfa Sertifika Merkezi sertifika temininin yanı sıra, sertifika konularında uzman kadrosuyla danışmanlık hizmeti de vermektedir.